Neem contact op met Zocon BV

ZOCON BV
De Koevorde 6
8502 TZ Joure
KvK: 01142635
BTW: NL820277009B01

info@zocon.eu
T: +31 (0)513 714 334

Verkoop Noord Nederland
Wessel Krikke +31(0)650222961 wessel.Krikke@zocon.eu

Verkoop Zuid Nederland/België 
Gerard Keurentjes +31(0)653921280

Verkoop Nationaal & Internationaal
Martin van der Goot +31(0)513714334 martin@zocon.eu

Onderdelen
Vragen en bestellingen voor onderdelen via parts@zocon.eu

Inkoop
Lori Bene lori@zocon.eu

Engineering
Arno Bakker arno@zocon.eu

Administratie
Peter van Veen peter.vanveen@zocon.eu

Personeelszaken
Femke de Boer +31(0)614759301 femke@zocon.eu

Directie
Jochem Zonderland +31(0)624637301 jochem@zocon.eu